IV. Vývrtka (14.3.2015)

Séria diskusných večerov so zaujímavými hosťami, témami, hudbou…
Po inšpirovaní sa Banskobystrickým projektom Otvárač – sme sa rozhodli i my skúsiť ľuďom ponúknuť koncept pravidelných diskusných večerov zameraných vždy na inú tému. Raz za čas sa pokúsime predstaviť jedinečného hosťa, ktorého bude dopĺňať  hudobný hosť, ktorý tak oddelí jednotlivé diskusné bloky svojím vystúpením. Hudobnými hosťami budú vždy talentovaní mladí ľudia z Púchova a okolia, ktorých takto chceme podporiť a ukázať ľuďom.

S našou Vývrtkou nikdy nevieš ako a čo sa vyvrtne…….(ale vždy sa určite vyvrtne dobré vínko)

Bez názvu – 1

IV. Vývrtka (14.3.2015)

Hosť: Marek Adamov

Téma: nezávislé kultúrne centrum STANICA (Žilina- Záriečie)

Hudobný hosť: Matej Drobný

Kde:  podkrovie Gymnázia Púchov

Kedy: 14.3.2015 o 18:00

Vstup: zadarmo

Na štvrtej Vývrtke vyspovedáme Mareka Adamova, riaditeľa občianskeho zdruľenia Truc sphérique, ktoré v priestore železničnej zastávky prevádzkuje kultúrny uzol Stanica Žilina-Záriečie. Okrem spolupráce na fundraisingu a programe akcií, výstav, festivalov a workshopov sa venuje aj nekončiacim prestavbám a spolupráci s architektami a dizajnérmi. Aktuálne aj na rozsiahlej rekonštrukcii Novej synagógy v Žiline.  Ak sa chcete dozvedieť o najlepšom projekte nezávislého kultúrno- komunitného centra v širokom okolí, o tom ako sa  (ne)podniká v kultúre, či ako sa dá postaviť z tritisíc pivných prepraviek úplne nová funkčná ekologická divadelná sála- neváhajte a príďte!

Ako sa k nám dostanete:

  • cesta do priestora podkrovia Gymnázia v Púchove je jednoduchá. Stačí prísť ku budove Gymnázia a cez otvorenú bránku vstúpiť cez bočný vchod (od “kruháku”) do budovy školy cez vyznačené dvere. Ďalej Vás schody dovedú až do cieľa. Vchod je nami vždy označení šípkami z každej strany školy, aj od mosta.

Bez názvu

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.