Koncert: Chris Ellys / M. Kubečka & K. Smatanová (3.12.2016)

bez-nazvu-1

CHRIS ELLYS

Odohral desiatky koncertov popri kapelách ako Bad Karma Boy (SK), Zuzana Mikulcová band (SK), Johan Solo (DK), Tristan Crowley (IRL) a ďalší… V roku 2016 získal hudobnú cenu Tootoot Top FanBand, hral pre BalconyTV, uspel v Demovnici rádia _FM a mohli ste ho vidieť na slovenskom “Vúdstoku”, českom “Praha Žije Hudbou” alebo “Pilsen Busking Fest”.
Jeho jedinečné žánrové zameranie /indiefolk/ vrámci Slovenska je inšpirované jeho životom a Stu Larsnovou hudobnou sférou. Začiatkom tohto roka kompletizoval zbierku príbehov pre EP, ktoré ponesie názov „Lonely Tree“. Publikované bude už túto jeseň a prinesie koncertné turné po domovine a zahraničí. Jeho skladbe “7 minutes” sa dostalo pozitívnej reakcie od Stu Larsen-a, jedného z populárnych pesničkárov dnešnej folkovej scény.
Rozhodne by ste nemali vynechať koncert tohto “one-man band” umelca.

 

MARTIN KUBEČKA & KAROLÍNA SMATANOVÁ

Martin Kubečka, mladý folkový gitarista a spevák z Trenčína. Texty jeho skladieb sú inšpirované zážitkami, pocitmi a prežitými skutočnými udalosťami ale aj životnými prehrami a výhrami. Každý jeden jeho text je osobnou výpoveďou a viaže sa k nejakej konkrétnej etape jeho života. Po necelom roku aktívneho nahrávania, Martin dokončil svoj prvý album RIVERSIDE, ktorý 13. júna 2015 Jerguš Oravec ako krstný otec pokrstil v Ateliéri MOLA. V roku 2016 Martin vystúpil v rámci svojej tour s názvom SOMETHING NEW TOUR 2016 v piatich slovenských mestách s úplne novými skladbami po trojmesačnej pauze, ktorá mu pomohla ujasniť si smer jeho tvorby. V tomto období začali hudobne spolupracovať so speváčkou Karolínou Smatanovou, ktorá sa venuje spevu od malička. V súčasnosti spolu pripravujú svoj prvý album ako hudobná dvojica.

 

VSTUP: 4€ (predaj iba na mieste)

KEDY: 3.12.2016 o 20:00

KDE: ŽUPNÝ DOM, Púchov