Rockové narodeniny MŔTVEJ KOSTI (10.3.2018)

MŔTVA KOSŤ oslavuje 5 rokov a pri tej príležitosti sme sa rozhodli pre vás zorganizovať večer plný rocknrollu a bezprostrednej zábavy!

Dve divácky najúspešnejšie kapely The Youniverse a Stolen Money z festivalu Vúdstok preto prídu do Queensu predviesť svoju živočíšnu rockovú smršť, na ktorú len tak skoro nezabudnete!

Príďte s nami osláviť 5 rokov združenia, ktoré dodáva svojou aktivitou Púchovu a okoliu “šmrnc”!

Viac ako 50 kultúrnych akcií, vybudovaná oddychová zóna na Púchovskej skale, 4 roky organizácie detskej akcie Cesty Rozpralesom, 3 roky organizovania hudobného festivalu VÚDSTOK, vybudovanie a naštartovanie kultúrneho centra v podkroví Župného domu či prinesenie medzinárodného podujatia Keltský telegraf na Slovensko. To všetko a ešte o mnoho viac sme v MŔTVEJ KOSTI stihli a teraz to chceme s vami vo veľkom štýle osláviť!

KDE: Queens bar v Púchove
KEDY: 10.3.2018 od 20:00
KTO: The Youniverse a Stolen Money

VSTUP: 2€


 

The Youniverse

The Youniverse bol spočiatku roku 2015 iba koncept. Odvtedy sa vyvíja, tvorí nové hudobné a vizuálne svety a čaká na svoj Big Bang. S Jergušom Oravcom na gitare a Tammy Nižňanskou pri mikrofóne môžete očakávať surové bluesové riffy, funkové vampy, zmyselný spev a extatické pohyby. Do toho pár sexy kostýmov, jedna krivá tamburínka, a pár šarmantných chlapcov s nástrojmi.

Stolen Money

Na hardrocku a bigbíte odchovaní chalani z Dolného Kubína sa rozhodli v časoch, keď čelíme záplave indie-gitaroviek, produkovať poctivý rýchly rock s prvkami bluesu. Ich hudba je aktualizovanou inšpiratívnou poctou veľkým menám, ako napríklad The Doors či Led Zeppelin. Spievajú prevažne po anglicky, ale aj ich slovenské texty s letnou rock’n’rollovou poetikou a generačnými témami stoja za vypočutie. Dravé skladby ako I want her alebo Hook up majú potenciál stať sa hitmi prvého pripravovaného albumu. Kapela sa už predstavila vo viacerých slovenských kluboch (Klub Lúč Trenčín, Kolečko Žilina, Flame Bratislava) či na letných festivaloch, kde si získala hneď srdcia fanúšikov (Hviezdne noci Bytča, Vúdstok).