VI. Vývrtka s Marekom Janičíkom (23.8.2015)

banner-vyvrtkaSéria diskusných večerov so zaujímavými hosťami, témami, hudbou…
Po inšpirovaní sa Banskobystrickým projektom Otvárač – sme sa rozhodli i my skúsiť ľuďom ponúknuť koncept pravidelných diskusných večerov zameraných vždy na inú tému. Raz za čas sa pokúsime predstaviť jedinečného hosťa, ktorého bude dopĺňať  hudobný hosť, ktorý tak oddelí jednotlivé diskusné bloky svojím vystúpením. Hudobnými hosťami budú vždy talentovaní mladí ľudia z Púchova a okolia, ktorých takto chceme podporiť a ukázať ľuďom.

S našou Vývrtkou nikdy nevieš ako a čo sa vyvrtne…….(ale vždy sa určite vyvrtne dobré vínko)

VI. Vývrtka (23.8.2015)

Hosť: Marek Janičík

Téma: režia, filmárčina a Horomilfest

Kde:  areál projektu Cooltajner v Považskej Bystrici

Kedy: 23.8.2015 o 19:00

Vstup: zadarmo

Šiesta Vývrtka bude opäť trochu trochu iná ako tie ostatné, keďže znovu vycestujeme mimo Púchova a vymeníme podkrovie Gymnázia za príjemný letný podvečer v exteriéri. Dôvod zmeny je čiastočná participácia MŔTVEJ KOSTI na projekte  COOLTAJNER (kultúrneho leta v Považskej Bystrici), vrámci ktorého organizujeme pár akcií a Vývrtka je jedna z nich.

Na Vývrtke vyspovedáme Mareka Janičíka- filmového režiséra, organizátora Horomilfestu a všestranne kreatívneho človeka. Spolu s našim hosťom vám premietneme jeho dokumenty a dozviete sa veľa nového zo zákulisia Horomilfestu či o ťažkom chlebíčku slovenského mladého filmára…

Ako sa k nám dostanete:

  • akcia sa koná v areály projektu COOLTAJNER, ktorý sa nachádza pred bývalým domom kultúry v Považskej Bystrici, oproti železničnej stanici.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.